Cawö theedoek halflinnen Cuisine 537, schwarz (93), 50x70 cm

Nog niet gewaardeerd | Schrijf je eigen review
Cawö
€ 12,95 Incl. btw

Te bestellen

Levertijd: Verzending: ± 16 september
Artikelnummer:
537/93/50/70
EAN code:
4056735193155

Cawö theedoek Cuisine 537 schwarz (93) 50x70 cm; tijdloos streepdessin in linnen en katoen

Een krachtig contrast en een klassiek streepdessin geven de Cawö Cuisine 537 theedoek in schwarz (93) een stijlvolle, tijdloze uitstraling. De verticale strepen in schwarz en lichte naturel-/crèmetinten zorgen voor een rustig grafisch effect dat bijzonder gemakkelijk te combineren is. Mooi in een moderne keuken, maar net zo passend binnen een klassiek interieur.

De theedoek is gemaakt van 52% linnen en 48% katoen. Deze combinatie van natuurlijke vezels geeft de doek een karaktervolle uitstraling en maakt hem prettig voor dagelijks gebruik. Het royale formaat van ca. 50x70 cm biedt voldoende oppervlak voor het afdrogen van glazen, servies en bestek.

Dankzij de neutrale kleurstelling is deze uitvoering eenvoudig te combineren met ander keukenlinnen van Cawö. Kies voor zwart en lichte tinten voor een rustig geheel of combineer verschillende dessins binnen dezelfde kleurstelling voor wat extra variatie.

Kenmerken:
✔ Merk: Cawö;
✔ Collectie: Cuisine 537;
✔ Kleur: schwarz (93);
✔ Afmeting: ca. 50x70 cm;
✔ Materiaal: 52% linnen en 48% katoen;
✔ Tijdloos verticaal streepdessin;
✔ schwarz gecombineerd met lichte naturel-/crèmetinten;
✔ Gemaakt van natuurlijke vezels;
✔ Grafische en stijlvolle uitstraling;
✔ Gemakkelijk te combineren met ander Cawö keukenlinnen;
✔ Geschikt voor zowel moderne als klassieke keukens.

Stylingtip: combineer de Cuisine 537 in schwarz met effen keukenlinnen van Cawö in zwart of een lichte neutrale tint. Ook een geruite theedoek binnen dezelfde kleurstelling vormt een mooie aanvulling. Door strepen, ruiten en effen stoffen af te wisselen ontstaat een speels maar harmonieus geheel.

Kwaliteit: 52% katoen en 48% linnen
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Je beoordeling toevoegen