Le Jacquard Français gecoat oranje tafellinnen Mumbai orange

Nog niet gewaardeerd | Schrijf je eigen review
Le Jacquard Français
€ 199,00 Incl. btw

Te bestellen

Levertijd: ± 26 maart verwachte verzenddatum
Artikelnummer:
29264
EAN code:
3660269292645

Dompel uw tafeldecoratie onder in de exotische elegantie met het Mumbai tafellinnen uit de collectie van Le Jacquard Français, waarop rijke en boeiende patronen de Indiase tradities vieren. Maak van elke maaltijd een zintuiglijke reis naar het hart van het opnieuw uitgevonden India.

Dit mooie tafellinnen is geweven in 100% gekamd katoen, door Le Jacquard Français zelf, in de Franse Vogezen en is voorzien van een afneembare coating.

Dit tafellinnen heeft een acryl coatinglaag aan de bovenzijde. Door deze coatinglaag is het kleed gemakkelijk schoon te maken en komen er geen vlekken in. Ideaal voor buiten, in de keuken of op een tafellaken; zo is deze niet direct vuil. Scrol hiervoor iets verder naar beneden en kijk bij 

Het gecoate tafellinnen en de placemats zijn wasbaar op 40°C. De loper en de servetten zonder coating zijn wasbaar op 60°C.

Kwaliteit: 99% katoen en 1% polyester
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Je beoordeling toevoegen